NAERUPALLIDE RÜHM post thumbnail
0 Comments

„Naerupallide rühm, Rohuaia lasteaias, Rakveres soetas legolaua detsembris 2019. aastal lastele rühma jõulukingiks. Laua ostmiseks teeniti raha lasteaias igal aastal toimuvalt Nigulapäeva laadalt (lapsevanemad ja lapsed valmistavad laadale müügiks kaupu ning laadatulu läheb rühmarahaks, mille eest saab soetada oma rühma vajalikke asju).
Legolauast oldi unistatud juba pikalt ….. ja kui detsembris nägime lastealaud.ee lehel soodsat pakkumist oli asi otsustatud, et selle aasta laadatulu läheb legolaua soetamiseks.
Lastelauad.ee esindajaga koostöös sai välja valituks kuusnurkne 6-kohaline vineerist valmistatud legolaud.
Meie rühm on oma lauaga väga rahul:
Kuusnurkne 6-kohaline laud on piisavalt suur, et võimalikult palju lapsi saaks mängida laua taga üheaegselt ja igaühel on seal piisavalt ruumi.
Enam ei pea pooleliolevaid töid ära lammutama või neil kohta otsima, kõik tööd seisavad legolaual täpsel niikaua kui mängulusti jagub. Õpetajad saavad legosid kaasata rohkem igapäevasesse õppetöösse, sest laua taha mahub korraga 1/3 rühmast.
Laud sobib väga meie hästi rühma mööbliga, mis on ka valmistatud heledast vineerist.
Laud on tugeva konstruktsiooniga ja legoplaadid on lauale sisse freesitud, mitte lihtsalt peale liimitud. See vähendab võimalust, et plaadid liimist lahti võiks tulla.
Laua keskel on piisavalt suur vineerist kast klotside hoiustamiseks.
Meie lasteaias on veel paaris rühmas legolauad olemas, aga üheski rühmas pole sellist kuusnurkset 6-kohalist, on kandilised 4- ja 6-kohalised. Võrreldes teiste neljakandiliste laudadega, hindame oma laua juures just seda, et igal meisterdaval lapsel on seal piisavalt ruumi.
Rühm on välja valitud lauaga väga rahul ja mängulusti jagub. Aitäh Teile Lastelauad.ee!“

Categories: